Challenge Sports 3v3 National Championship August 1-3, 2014 Under 06 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship August 1-3, 2014 Under 06 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship August 1-3, 2014
Under 06 Boys Open

PRINT HOME
Sunday 04:46 PM - Aug 03 2014
Group A Group B Group C Group D Group E
West Orange Fury U6 Miami Lions FC - Black Brazil Soccer Academy The Strikers Surge U6
Mixed Nuts U6 Hammocks Blue Legacy Predators South Texas Rebels
Parma Sensini Hunter's Creek Sharks Miami Pinecrest Tigers (U6) Miami Lions FC White Orlando FC U6
Miami Soccer Club Coastland Panthers U6 Florida Crushers Striker Avengers Wolfpack
Lil Strikers Speedy Cheetos Palm Beach Heat South Texas Rebels-B Red Tigers

FridayFieldHome vs Visitor
10:30 AM 20B South Texas Rebels-B (3) vs The Strikers (0)
12:00 PM 20A Striker Avengers (2) vs South Texas Rebels-B (7)
SaturdayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 20C Predators (6) vs South Texas Rebels-B (0)
9:30 AM 20C South Texas Rebels-B (0) vs Miami Lions FC White (9)
12:30 PM 19A Bronze Qualifying Match -- Legacy (7) vs Mixed Nuts U6 (3)
1:00 PM 19A Gold Quarterfinal #1 -- West Orange Fury U6 (9) vs Lil Strikers (2)
1:00 PM 19B Gold Quarterfinal #2 -- Brazil Soccer Academy (2) vs South Texas Rebels (1)
1:00 PM 19C Gold Quarterfinal #3 -- Predators (6) vs Miami Lions FC - Black (3)
1:00 PM 19D Gold Quarterfinal #4 -- Hammocks Blue (12) vs Miami Pinecrest Tigers (U6) (2)
1:00 PM 19E Silver Quarterfinal #1 -- Orlando FC U6 (5) vs Red Tigers (3)
1:00 PM 19F Silver Quarterfinal #2 -- Parma Sensini (8) vs Palm Beach Heat (0)
1:00 PM 20A Silver Quarterfinal #3 -- Surge U6 (7) vs Coastland Panthers U6 (6)
1:00 PM 20B Silver Quarterfinal #3 -- Miami Lions FC White (12) vs South Texas Rebels-B (0)
2:30 PM 19A Bronze Quarterfinal #1 -- Speedy Cheetos (5) vs Legacy (3)
2:30 PM 19B Bronze Quarterfinal #2 -- Miami Soccer Club (7) vs The Strikers (3)
2:30 PM 19C Bronze Quarterfinal #3 -- Florida Crushers (10) vs Wolfpack (4)
2:30 PM 19D Bronze Quarterfinal #4 -- Striker Avengers (4) vs Hunter's Creek Sharks (3)
SundayFieldHome vs Visitor
9:00 AM 19A Bronze Semi Final 1 -- Speedy Cheetos (2) vs Miami Soccer Club (6)
9:00 AM 19B Bronze Semi Final 2 -- Florida Crushers (5) vs Striker Avengers (0)
9:00 AM 19C Silver Semi Final 1 -- Orlando FC U6 (4) vs Parma Sensini (5)
9:00 AM 19D Silver Semi Final 2 -- Surge U6 (2) vs Miami Lions FC White (7)
9:00 AM 19E Gold Semi Final 1 -- West Orange Fury U6 (4) vs Brazil Soccer Academy (7)
9:00 AM 19F Gold Semi Final 2 -- Predators (4) vs Hammocks Blue (9)
10:30 AM 19A Bronze Division 3rd Place Match -- Speedy Cheetos (5) vs Striker Avengers (4)
10:30 AM 19B Bronze Division Championship -- Miami Soccer Club (2) vs Florida Crushers (7)
10:30 AM 19C Silver Division 3rd Place Match -- Orlando FC U6 (8) vs Surge U6 (1)
10:30 AM 19D Silver Division Championship -- Parma Sensini (5) vs Miami Lions FC White (6)
10:30 AM 19E Gold Division 3rd Place Match -- West Orange Fury U6 (3) vs Predators (1)
10:30 AM 19F Gold Division Championship -- Brazil Soccer Academy (4) vs Hammocks Blue (1)

PRINT HOME
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***