Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015 Under 7 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015 Under 7 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015
Under 7 Boys Open

PRINT HOME
Tuesday 01:49 AM - Aug 04 2015
Group A Group B Group C Group D
West Orange Fury U7 Miramar United Elite Black Brazil Soccer Academy Barcelona
Wolves Coastland Panthers U7 Nitrox U7 The Strikers
Miami Lions FC Black Legacy MSVG Scorpions Cape Landsharks
Dragons Storm Orlando Stars U7 Lil Strikers
MSA-Little Giants Palm Beach Heat Parma FC Rebels
GulfSouth Gorillas

FridayFieldHome vs Visitor
9:00 AM 19E Barcelona (3) vs The Strikers (5)
11:30 AM 19E Rebels (0) vs Barcelona (12)
SaturdayFieldHome vs Visitor
9:30 AM 19D Lil Strikers (4) vs Barcelona (5)
11:00 AM 20D Barcelona (2) vs Cape Landsharks (7)
SundayFieldHome vs Visitor
9:00 AM 19C Silver Quarterfinal #4 -- Wolves (3) vs Barcelona (6)
9:00 AM 19D Bronze Quarterfinal #1 -- Nitrox U7 (8) vs Dragons (0)
9:00 AM 19E Bronze Quarterfinal #2 -- Coastland Panthers U7 (11) vs Rebels (0)
9:00 AM 19F Bronze Quarterfinal #3 -- Storm (7) vs MSA-Little Giants (1)
9:00 AM 20A Gold Quarterfinal #1 -- Cape Landsharks (5) vs Lil Strikers (6)
9:00 AM 20B Gold Quarterfinal #2 -- Miramar United Elite Black (4) vs MSVG Scorpions (5)
9:00 AM 20C Silver Quarterfinal #1 -- Brazil Soccer Academy (6) vs Legacy (1)
9:00 AM 20D Silver Quarterfinal #2 -- Miami Lions FC Black (11) vs GulfSouth Gorillas (2)
9:00 AM 20E Silver Quarterfinal #3 -- Parma FC (7) vs The Strikers (3)
10:30 AM 19E Bronze Semi Final 1 -- Orlando Stars U7 (6) vs Nitrox U7 (4)
10:30 AM 19F Bronze Semi Final 2 -- Coastland Panthers U7 (2) vs Storm (3)
10:30 AM 20A Gold Semi Final 1 -- West Orange Fury U7 (12) vs Lil Strikers (1)
10:30 AM 20B Gold Semi Final 2 -- Palm Beach Heat (4) vs MSVG Scorpions (5)
10:30 AM 20C Silver Semi Final 1 -- Brazil Soccer Academy (3) vs Miami Lions FC Black (1)
10:30 AM 20E Silver Semi Final 2 -- Parma FC (6) vs Barcelona (1)
12:00 PM 19C Gold Division Championship -- West Orange Fury U7 (11) vs MSVG Scorpions (3)
12:00 PM 20A Bronze Division 3rd Place Match -- Nitrox U7 (6) vs Coastland Panthers U7 (5)
12:00 PM 20B Bronze Division Championship -- Orlando Stars U7 (7) vs Storm (3)
12:00 PM 20C Silver Division 3rd Place Match -- Barcelona (2) vs Miami Lions FC Black (12)
12:00 PM 20D Silver Division Championship -- Brazil Soccer Academy (7) vs Parma FC (3)
12:00 PM 20E Gold Division 3rd Place Match -- Lil Strikers (2) vs Palm Beach Heat (6)

PRINT HOME
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***