Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015 Under 8 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015 Under 8 Boys Open
Challenge Sports 3v3 National Championship July 31 - August 2, 2015
Under 8 Boys Open

PRINT HOME
Monday 04:47 PM - Aug 03 2015
Group A Group B Group C Group D
Miramar United Fireballs Falcons U8 Miami United
Fire Soccer Pit Cobras U8 Hammocks Black Mini Manchester U8
Miami Lions FC Black Florida Vikings FC (Black) Los Merengues Stovi Stars Red
Shark Attack Stovi Stars White Florida Vikings FC (Orange) PST South
West Orange Fury Lakers LC Tigers Miami Pinecrest Tigers
OCMI Team Bonos Little Devils

FridayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 20A Shark Attack (3) vs Miami Lions FC Black (11)
10:00 AM 20A Miami Lions FC Black (9) vs Miramar United (5)
SaturdayFieldHome vs Visitor
9:00 AM 20B West Orange Fury (2) vs Miami Lions FC Black (11)
10:30 AM 20C Miami Lions FC Black (9) vs OCMI Team Bonos (4)
SundayFieldHome vs Visitor
8:30 AM 19C Bronze Quarterfinal #1 -- Miami United (9) vs Lakers (2)
8:30 AM 19D Bronze Quarterfinal #2 -- Stovi Stars White (1) vs Stovi Stars Red (5)
8:30 AM 19E Bronze Quarterfinal #3 -- LC Tigers (6) vs Fire (0)
8:30 AM 19F Bronze Quarterfinal #4 -- Shark Attack (3) vs Hammocks Black (12)
8:30 AM 20A Silver Quarterfinal #1 -- Fireballs (6) vs Miami Pinecrest Tigers (4)
8:30 AM 20B Silver Quarterfinal #2 -- Little Devils (3) vs Florida Vikings FC (Black) (5)
8:30 AM 20D Silver Quarterfinal #3 -- West Orange Fury (3) vs Los Merengues (4)
8:30 AM 20E Silver Quarterfinal #4 -- Falcons U8 (7) vs OCMI Team Bonos (3)
9:30 AM 20A Gold Quarterfinal #1 -- PST South (12) vs Mini Manchester U8 (5)
9:30 AM 20B Gold Quarterfinal #2 -- Miami Lions FC Black (5) vs Miramar United (8)
10:00 AM 19C Bronze Semi Final 1 -- Miami United (3) vs Hammocks Black (4)
10:00 AM 19D Bronze Semi Final 2 -- Stovi Stars Red (6) vs LC Tigers (4)
10:00 AM 20C Silver Semi Final 1 -- Fireballs (7) vs Florida Vikings FC (Black) (3)
10:00 AM 20D Silver Semi Final 2 -- Falcons U8 (1) vs Los Merengues (4)
11:00 AM 20A Gold Semi Final 1 -- Soccer Pit Cobras U8 (4) vs PST South (7)
11:00 AM 20B Gold Semi Final 2 -- Florida Vikings FC (Orange) (6) vs Miramar United (4)
12:30 PM 19C Gold Division 3rd Place Match -- Soccer Pit Cobras U8 (12) vs Miami Lions FC Black (3)
12:30 PM 19D Gold Division Championship -- PST South (10) vs West Orange Fury (7)
12:30 PM 20B Silver Division 3rd Place Match -- Florida Vikings FC (Black) (4) vs Falcons U8 (3)
12:30 PM 20C Silver Division Championship -- Fireballs (3) vs Los Merengues (9)
12:30 PM 20D Bronze Division 3rd Place Match -- Miami United (9) vs LC Tigers (7)
12:30 PM 20E Bronze Division Championship -- Hammocks Black (6) vs Stovi Stars Red (4)

PRINT HOME
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***