Challenge Sports 3v3 National Championship July 29 - July 31, 2016 Under 11 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 29 - July 31, 2016 Under 11 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 29 - July 31, 2016
Under 11 Boys Comp

PRINT
Sunday 05:46 PM - Jul 31 2016
Group A Group B Group C
Barcelona Little Stars Kraken Shooting Stars
Cape Coral FC Lions Internacional Westside Elite
Collier FC Powerhouse Net Rippers
East West United Independiente Soccer Club Florida Vikings FC Black
HC Kix Amigos Soccerpit 0405
FC Dallas RGV Ellington Knights

FridayFieldHome vs Visitor
8:30 AM 16D Barcelona Little Stars (6) vs Cape Coral FC (4)
11:00 AM 16B Collier FC (5) vs Barcelona Little Stars (5)
SaturdayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 16F East West United (4) vs Barcelona Little Stars (5)
9:30 AM 16F HC Kix (1) vs Barcelona Little Stars (10)
SundayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 16C Silver Qualifying Match -- Soccerpit 0405 (8) vs Ellington Knights (4)
9:00 AM 16B Gold Quarterfinal #1 -- Kraken (8) vs Net Rippers (0)
9:00 AM 16C Gold Quarterfinal #2 -- Lions Internacional (5) vs Westside Elite (7)
9:00 AM 16D Gold Quarterfinal #3 -- Florida Vikings FC Black (5) vs Powerhouse (6)
9:00 AM 16E Gold Quarterfinal #4 -- Barcelona Little Stars (1) vs FC Dallas RGV (5)
9:30 AM 16B Silver Quarterfinal #1 -- East West United (11) vs Soccerpit 0405 (6)
9:30 AM 16C Silver Quarterfinal #2 -- Independiente Soccer Club (6) vs Shooting Stars (3)
9:30 AM 16D Silver Quarterfinal #3 -- HC Kix (4) vs Collier FC (2)
9:30 AM 16E Silver Quarterfinal #4 -- Amigos (3) vs Cape Coral FC (2)
10:30 AM 16A Gold Semi Final 1 -- Kraken (12) vs Westside Elite (0)
10:30 AM 16B Gold Semi Final 2 -- Powerhouse (3) vs FC Dallas RGV (7)
11:00 AM 16C Silver Semi Final 2 -- HC Kix (4) vs Amigos (10)
11:00 AM 18E Silver Semi Final 1 -- East West United (5) vs Independiente Soccer Club (4)
11:30 AM 16A Gold Division 3rd Place Match -- Westside Elite (3) vs Powerhouse (6)
11:30 AM 18F Gold Division Championship -- Kraken (9) vs FC Dallas RGV (2)
12:00 PM 16A Silver Division 3rd Place Match -- Independiente Soccer Club (8) vs HC Kix (3)
12:00 PM 18F Silver Division Championship -- East West United (9) vs Amigos (3)

PRINT
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***