Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Under 11 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Under 11 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017
Under 11 Boys Comp
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***

PRINT
Sunday 05:41 PM - Jul 30 2017
Group A Group B
Kraken Elite (14673) 06 City Boys (16489)
FCAO 2006 (16496) B.S.A.U11 - C.Ronaldo - Blue (17015)
FI Strikers (10466) United FC (14965)
Stovi Stars 06 Boys (16533) Immokalee Cobras 0506 (16862)
Wolfpack (15851) Fuel FC (16855)
Hurricanes (12228) Mia San Mia 2006 Boys (16641)
FC Dallas- Laredo 2006 (17249)

FridayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 17A Kraken Elite (14673) (12) vs FCAO 2006 (16496) (1)
9:30 AM 17A FC Dallas- Laredo 2006 (17249) (1) vs Kraken Elite (14673) (9)
SaturdayFieldHome vs Visitor
9:30 AM 17A Kraken Elite (14673) (6) vs FI Strikers (10466) (1)
11:00 AM 17B Kraken Elite (14673) (12) vs Wolfpack (15851) (0)
SundayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 17A Silver Quarterfinal #3 -- FCAO 2006 (16496) (6) vs Fuel FC (16855) (9)
8:00 AM 17B Silver Quarterfinal #2 -- B.S.A.U11 - C.Ronaldo - Blue (17015) (10) vs Mia San Mia 2006 Boys (16641) (5)
8:00 AM 17C Silver Quarterfinal #1 -- Wolfpack (15851) (9) vs Stovi Stars 06 Boys (16533) (6)
8:30 AM 17A Gold Quarterfinal #2 -- United FC (14965) (9) vs FC Dallas- Laredo 2006 (17249) (3)
8:30 AM 17B Gold Quarterfinal #1 -- Immokalee Cobras 0506 (16862) (0) vs FI Strikers (10466) (1)
9:30 AM 17A Silver Semi Final 2 -- B.S.A.U11 - C.Ronaldo - Blue (17015) (2) vs Fuel FC (16855) (6)
9:30 AM 17B Silver Semi Final 1 -- Hurricanes (12228) (5) vs Wolfpack (15851) (8)
10:00 AM 17C Gold Semi Final 2 -- 06 City Boys (16489) (7) vs United FC (14965) (4)
10:00 AM 17F Gold Semi Final 1 -- Kraken Elite (14673) (8) vs FI Strikers (10466) (4)
11:30 AM 17A Silver Division 3rd Place Match -- Hurricanes (12228) (6) vs B.S.A.U11 - C.Ronaldo - Blue (17015) (5)
11:30 AM 17B Silver Division Championship -- Wolfpack (15851) (7) vs Fuel FC (16855) (6)
12:00 PM 17A Gold Division 3rd Place Match -- FI Strikers (10466) (4) vs United FC (14965) (6)
12:00 PM 17F Gold Division Championship -- Kraken Elite (14673) (5) vs 06 City Boys (16489) (10)

PRINT
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***