Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Under 14 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Under 14 Boys Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017
Under 14 Boys Comp
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***

PRINT
Sunday 06:25 PM - Jul 30 2017
Group A Group B
Beitar Jerusalem (16894) Pumas United (16740)
FabFive (16344) Golden Boys (17238)
West Orange Stars (12250) White Bullets (17043)
Blue Nation (10511) Clermont Crush (16567)
Arsenal U14 (16801) Gunners SSFC 03 Boys (14924)
Mia San Mia 2003 Boys (16640) QuickFire (16838)

FridayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 16D West Orange Stars (12250) (12) vs FabFive (16344) (5)
9:30 AM 16D West Orange Stars (12250) (6) vs Beitar Jerusalem (16894) (2)
SaturdayFieldHome vs Visitor
11:30 AM 16D Arsenal U14 (16801) (3) vs West Orange Stars (12250) (12)
1:00 PM 16D West Orange Stars (12250) (11) vs Mia San Mia 2003 Boys (16640) (1)
SundayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 16D Silver Quarterfinal #1 -- QuickFire (16838) (10) vs Arsenal U14 (16801) (1)
8:00 AM 16E Gold Quarterfinal #2 -- Golden Boys (17238) (12) vs FabFive (16344) (2)
8:00 AM 16F Gold Quarterfinal #1 -- Beitar Jerusalem (16894) (5) vs Blue Nation (10511) (6)
8:00 AM 18D Silver Quarterfinal #2 -- White Bullets (17043) (5) vs Mia San Mia 2003 Boys (16640) (3)
9:30 AM 18B Silver Semi Final 2 -- Gunners SSFC 03 Boys (14924) (1) vs White Bullets (17043) (8)
9:30 AM 18C Silver Semi Final 1 -- Clermont Crush (16567) (11) vs QuickFire (16838) (4)
9:30 AM 18E Gold Semi Final 1 -- West Orange Stars (12250) (5) vs Blue Nation (10511) (4)
9:30 AM 18F Gold Semi Final 2 -- Pumas United (16740) (4) vs Golden Boys (17238) (11)
11:00 AM 16C Gold Division 3rd Place Match -- Blue Nation (10511) (6) vs Pumas United (16740) (5)
11:00 AM 16F Gold Division Championship -- West Orange Stars (12250) (4) vs Golden Boys (17238) (3)
12:00 PM 18B Silver Division Championship -- Clermont Crush (16567) (3) vs White Bullets (17043) (8)
12:00 PM 18E Silver Division 3rd Place Match -- QuickFire (16838) (5) vs Gunners SSFC 03 Boys (14924) (8)

PRINT
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***