Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Adult Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017 Adult Comp
Challenge Sports 3v3 National Championship July 28 - July 30, 2017
Adult Comp
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***

PRINT
Sunday 06:36 PM - Jul 30 2017
Group A Group B Group C
Blue Team (14140) TWSA Elite (14414) United (16367)
Alumni Tigers (17143) Lightning (10001) Englewood 69ers (16953)
Davenport FC (15376) TFC (17112) Three Lions (17004)
Kroos Control (17188) Williston Futbol Club (WFC) (16651) Hoosier Daddy (17333)
Adi-Rolf (14597) Acosta Academy (14986) North Florida FC (17153)
Whidbey Mussel FC (17397) HBI (17361) 3v3 Tigers (17144)

SaturdayFieldHome vs Visitor
9:00 AM 25B Whidbey Mussel FC (17397) (2) vs Blue Team (14140) (6)
11:30 AM 25C Whidbey Mussel FC (17397) (4) vs Kroos Control (17188) (4)
1:30 PM 25B Alumni Tigers (17143) (4) vs Whidbey Mussel FC (17397) (10)
SundayFieldHome vs Visitor
8:00 AM 25D Davenport FC (15376) (7) vs Whidbey Mussel FC (17397) (2)
10:00 AM 18A Gold Quarterfinal #2 -- Blue Team (14140) (6) vs Three Lions (17004) (3)
10:00 AM 18B Gold Quarterfinal #1 -- Hoosier Daddy (17333) (3) vs Davenport FC (15376) (5)
10:00 AM 25A Silver Quarterfinal #1 -- Adi-Rolf (14597) (5) vs Whidbey Mussel FC (17397) (4)
10:00 AM 25B Silver Quarterfinal #2 -- Kroos Control (17188) (9) vs Williston Futbol Club (WFC) (16651) (2)
10:00 AM 25C Bronze Quarterfinal #1 -- Alumni Tigers (17143) (7) vs North Florida FC (17153) (6)
10:00 AM 25D Bronze Quarterfinal #2 -- 3v3 Tigers (17144) (7) vs TFC (17112) (4)
11:30 AM 18A Gold Semi Final 2 -- TWSA Elite (14414) (2) vs Blue Team (14140) (10)
11:30 AM 18B Gold Semi Final 1 -- Lightning (10001) (4) vs Davenport FC (15376) (3)
11:30 AM 25A Silver Semi Final 1 -- United (16367) (7) vs Adi-Rolf (14597) (4)
11:30 AM 25B Silver Semi Final 2 -- Acosta Academy (14986) (4) vs Kroos Control (17188) (6)
11:30 AM 25C Bronze Semi Final 1 -- HBI (17361) (5) vs Alumni Tigers (17143) (4)
11:30 AM 25D Bronze Semi Final 2 -- Englewood 69ers (16953) (4) vs 3v3 Tigers (17144) (2)
12:30 PM 18A Gold Division Championship -- Lightning (10001) (6) vs Blue Team (14140) (1)
12:30 PM 18B Gold Division 3rd Place Match -- Davenport FC (15376) (5) vs TWSA Elite (14414) (4)
12:30 PM 25A Silver Division 3rd Place Match -- Adi-Rolf (14597) (6) vs Acosta Academy (14986) (0)
12:30 PM 25B Silver Division Championship -- United (16367) (8) vs Kroos Control (17188) (7)
12:30 PM 25C Bronze Division 3rd Place Match -- Alumni Tigers (17143) (2) vs 3v3 Tigers (17144) (11)
12:30 PM 25D Bronze Division Championship -- HBI (17361) (0) vs Englewood 69ers (16953) (3)

PRINT
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***