6th Annual St Johns County 3v3 Challenge February 7, 2015 Under 9 Girls Comp
6th Annual St Johns County 3v3 Challenge February 7, 2015 Under 9 Girls Comp
6th Annual St Johns County 3v3 Challenge February 7, 2015
Under 9 Girls Comp

PRINT NEXT UP HOME
Saturday 09:10 PM - Feb 07 2015
Group A Group B
Sunrise U9 (14435) Krush III (14412)
Krush I (12153) Krush IV (14669)
Krush II (14411) Fury Elite (14508)

GROUP A POOL GAME RESULTS
Team
Game 1
Game 2
Game 3
Total
Goals
Scored
Goals
Allowed
H2H
Rank in
Group
M
O
Rank
Overall
ScorePts/GD ScorePts/GD ScorePts/GD
Sunrise U9 (14435)
12:3
3 / +9
7:2
3 / +5
5:3
3 / +2
9/+16
24
8
1WW
1
P  
Krush I (12153)
3:12
0 / -9
6:8
0 / -2
4:3
3 / +1
3/-10
13
23
L2W
2
P  
Krush II (14411)
3:3
1 / 0
2:7
0 / -5
3:4
0 / -1
1/-6
8
14
LL3
3
P  
MO: P=points, V=2way head to head, M#=multi tie # teams or H2H, D=goal differential, G=goals scored/allowed MG=mini game req
3 points for a win, 1 points for a tie, 0 for a loss and no extra goal diff for shutout. Max goal diff of 12
GROUP B POOL GAME RESULTS
Team
Game 1
Game 2
Game 3
Total
Goals
Scored
Goals
Allowed
H2H
Rank in
Group
M
O
Rank
Overall
ScorePts/GD ScorePts/GD ScorePts/GD
Krush III (14412)
6:3
3 / +3
4:1
3 / +3
3:5
0 / -2
6/+4
13
9
1WW
1
P  
Krush IV (14669)
3:6
0 / -3
8:6
3 / +2
1:2
0 / -1
3/-2
12
14
L2L
3
P  
Fury Elite (14508)
3:3
1 / 0
1:4
0 / -3
2:1
3 / +1
4/-2
6
8
LW3
2
P  
MO: P=points, V=2way head to head, M#=multi tie # teams or H2H, D=goal differential, G=goals scored/allowed MG=mini game req
3 points for a win, 1 points for a tie, 0 for a loss and no extra goal diff for shutout. Max goal diff of 12
POOL GAME SCHEDULE AND RESULTS
Day/TimeFieldHome
Score
Home : Visitor
Visitor
Saturday 9:00 AMFld03Sunrise U9 (14435)
12 : 3
Krush I (12153)
Saturday 9:00 AMFld04Krush III (14412)
6 : 3
Krush IV (14669)
Saturday 9:00 AMFld05Krush II (14411)
3 : 3
Fury Elite (14508)
Saturday 10:00 AMFld03Krush II (14411)
2 : 7
Sunrise U9 (14435)
Saturday 10:00 AMFld04Fury Elite (14508)
1 : 4
Krush III (14412)
Saturday 10:00 AMFld05Krush I (12153)
6 : 8
Krush IV (14669)
Saturday 12:00 PMFld03Krush I (12153)
4 : 3
Krush II (14411)
Saturday 12:00 PMFld04Krush IV (14669)
1 : 2
Fury Elite (14508)
Saturday 12:00 PMFld05Krush III (14412)
3 : 5
Sunrise U9 (14435)

Semifinals Championship 3rd_5th_F_SF1_SF2
Sunrise U9 (14435)
Best Record Group A
 
Sat 1:00 PM on Fld03   Sunrise U9 (14435)(9:0)
Semi Final 1  
   
Fury Elite (14508)  
2nd Best Record Group B  
Sat 2:30 PM on Fld04 Sunrise U9 (14435)(3:0)
Championship Champion
Krush III (14412)  
Best Record Group B  
   
Sat 1:00 PM on Fld04   Krush III (14412)(3:1)
Semi Final 2
 
Krush I (12153)
2nd Best Record Group A
5th Place Match Third Place Match
Krush II (14411) Fury Elite (14508)
3rd Best Record Group A Semi Final #1 Losing Team
   
Sat 1:00 PM on Fld05 Krush II (14411)(4:2) Sat 2:30 PM on Fld03 Krush I (12153)(5:4)
5th Place Match 5th Place 3rd Place Match Third Place
   
Krush IV (14669) Krush I (12153)
3rd Best Record Group B Semi Final #2 Losing Team

PRINT NEXT UP HOME
***Schedules can change up to the night before the tournament. Check http://www.challengesports.com for updates***